bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 20 lipca 2019
  • wyświetleń: 6892

[FOTO] Zderzenie radiowozu z samochodem cywilnym w centrum

Do kolizji doszło w piątek, 19 lipca około godziny 22:10 w Bielsku-Białej na skrzyżowaniu Komorowickiej z Piłsudskiego. Choć wyglądało groźnie, to szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

Z relacji naocznych świadków wynika, że policyjny radiowóz poruszał się ulicą Komorowicką w stronę Konfederatów Barskich. Policjanci jechali z włączonymi sygnałami świetlnymi i dźwiękowymi. W czasie przejazdu przez skrzyżowanie z ulicą Piłsudskiego doszło do zderzenia ze Skodą Fabią. Pojazd ten poruszał się ulicą Piłsudskiego w ulicy Wałowej na zielonym świetle.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, ale jak się okazało, nikt nie doznał żadnych poważniejszych obrażeń. Trwają czynności wyjaśniające pod nadzorem prokuratury (obecność prokuratora jest normalną procedurą - przyp. red.). Nieoficjalnie udało nam się ustalić, że uszkodzony radiowóz jechał alarmowo w związku ze zgłoszeniem próby samobójczej przez młodą kobietę.

Zderzenie radiowozu z samochodem cywilnym w centrum
fot. Bielskie Drogi


Zderzenie radiowozu z samochodem cywilnym w centrum
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.