bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 lipca 2019
  • wyświetleń: 2585

[FOTO] Nocna kraksa na Wyzwolenia. Zderzenie BMW i Volkswagena

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 21 lipca około godziny 22:00 na skrzyżowaniu Wyzwolenia z Kryształową w Bielsku-Białej. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doprowadził 30-letni mężczyzna kierujący BMW. Podczas wyjeżdżania z ulicy Kryształowej na ulicę Wyzwolenia, wymusił pierwszeństwo na 20-letnim kierowcy Volkswagena. Ten poruszał się w stronę ulicy Niepodległości. Siła uderzenia była duża. Auta zostały mocno uszkodzone. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych.

Do szpitala przewieziono kierowcę Volkswagena. Początkowo nie było wiadomo czy młodemu mężczyźnie dolega coś poważnego, czy tylko się solidnie poobijał (uderzył głową w przednią szybę). W związku z tym policjanci musieli sporządzić pełną dokumentację wypadku drogowego co trwało ponad godzinę. Utrudnienia trwały niemalże do północy. W szpitalu okazało się, że obrażenia ciała poszkodowanego wskazują na kolizję drogową (poniżej dni siedmiu). Nie stało mu się nic poważnego. Sprawa zakończyła się mandatem karnym.

Nocna kraksa na Wyzwolenia · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.