bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 lipca 2019
  • 23 lipca 2019
  • wyświetleń: 8524

[FOTO] Dachowanie terenówki nad wodospadem. Kierowca zbiegł!

Strażacy otrzymali zgłoszenie około godziny 20:10. Wynikało z niego, że w Rybarzowicach do rzeki Żylica wpadł samochód i znajduje się na dachu. Interweniowali także policjanci i pogotowie ratunkowe, choć tak naprawdę nie było komu udzielać pomocy. Kierowca porzucił pojazd i oddalił się pieszo w nieznanym kierunku.

Koryto rzeki zostało dokładnie sprawdzone, by potwierdzić wersję o tym, że kierujący oddalił się. W trakcie czynności na miejscu pojawił się pewien mężczyzna. Był to syn właściciela pojazdu, który oświadczył, że tacie nic nie jest ale nie może się z nim aktualnie skontaktować. Podejrzanego nie znaleziono także w miejscu zamieszkania. Trwają ustalenia w tej sprawie.

W jaki sposób samochód znalazł się na dachu w korycie rzeki? - Tego dokładnie nie wiadomo. Najprawdopodobniej kierowca próbował przejechać na drugi brzeg rzeki i coś poszło nie po jego myśli.

Uszkodzony samochód terenowy marki Nissan został wyciągnięty za pomocą strażackiego podnośnika HDS, a następnie odholowany przez pomoc drogową.

Dachowanie terenówki nad wodospadem

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.