bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 lipca 2019
  • wyświetleń: 10135

[FOTO] Pożar busa kurierskiego na S-1 w Bielsku-Białej

Około godziny 17:00 do służb wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego na S-1 w Bielsku-Białej. Zdarzenie miało miejsce na zjeździe od strony Żywca na ulicę Bystrzańską i Żywiecką. Interweniowali strażacy i patrol policji.

Reklama

Kierowca początkowo nie zauważył pożaru. Został zaalarmowany przez innych kierowców, którzy zaczęli na niego trąbić i migać światłami. Gdy się zatrzymał cała przestrzeń ładunkowa stanęła w ogniu. Pożar jako pierwszy zgłosił pilot śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Latająca karetka w tym samym czasie leciała nad miastem. Mimo błyskawicznej reakcji straży ogień strawił pojazd niemalże doszczętnie. Spłonęło wiele paczek, które były odbierane od klientów i miały trafić do wysyłki.

Na zjeździe do ulicy Żywieckiej i Bystrzańskiej jadąc od strony Żywca występują utrudnienia w ruchu, które mogą potrwać jeszcze ponad godzinę (stan na 17:45). Po zakończonej akcji gaśniczej wrak będzie odholowany przez pomoc drogową. Przyczynę pożaru będą ustalać policjanci.

Pożar busa kurierskiego na S-1 w Bielsku-Białej · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.