bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 2997

[FOTO] Nocna szarża z promilami. Jazda zakończona dachowaniem!

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek przy al. Andersa w Bielsku-Białej. Kilkanaście minut przed godziną 1:00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu przy wjeździe do strefy dostawców marketu Makro. Interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol drogówki.

Reklama

25-latek kierujący Fiatem Seicento jechał w stronę Mazańcowic. Jechał zbyt szybko i utracił panowanie nad kierownicą. Pojazd dachował po czym sunąć na dachu uderzył w elementy infrastruktury drogowej (barierki i znaki). Dwie osoby podróżujące pojazdem doznały obrażeń ciała.

Pierwsze badanie stanu trzeźwości kierującego dało wynik przeszło 1,2 promila. W szpitalu okazało się, że poszkodowani nie doznali poważnych obrażeń ciała (poniżej dni 7). Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy, a do sądu trafi wniosek o ukaranie. Rozbity pojazd został odholowany przez pomoc drogową. Utrudnienia trwały przeszło godzinę.

Nocna szarża z promilami · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.