bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 lipca 2019
  • wyświetleń: 2948

[FOTO] Zderzenie samochodu z motocyklem w Świętoszówce

O dużym szczęściu może mówić motocyklista, który w czwartek wieczorem zderzył się z samochodem osobowym w Świętoszówce. Z opresji wyszedł bez szwanku. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym około godziny 21:00. Zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu Bielskiej ze Szkolną i Łaziańską.

Reklama

Zawiniła młoda kobieta, która prowadziła Suzuki Swift. Wyjeżdżając z ulicy Szkolnej na wprost w ulicę Łaziańską nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy motocykla. Ten poruszał się ulicą Bielską w stronę Jasienicy. Doszło do dość groźnie wyglądającego zderzenia obu pojazdów. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Motocykl został poważnie uszkodzony i nadaje się do gruntownej naprawy. Młody mężczyzna nie krył swojego rozgoryczenia - w przyszłym tygodniu planował wymarzoną, motocyklową wycieczkę nad morze. W czasie interwencji służb ratunkowych ruch w obrębie skrzyżowania był znacznie utrudniony. Utrudnienia trwały niecałą godzinę. Sprawczyni została ukarana mandatem karnym.

Zderzenie samochodu z motocyklem w Świętoszówce · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.