bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 31 lipca 2019
  • wyświetleń: 18948

[FOTO] Wypadek motocyklisty w Czańcu. Nie żyje 27-latek!

W środę, 31 lipca na ulicę Kęckiej w Czańcu doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Na prostym odcinku drogi motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. Mimo trwającej kilkadziesiąt minut reanimacji nie udało się uratować życia 27-letniego mieszkańca Kęt, który podróżował jednośladem.

Reklama

Zdarzenie miało miejsce na wysokości posesji nr 47 (okolice wyjazdu ze stacji paliw BP). Ze wstępnych informacji wynika, że oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku. Kierujący Audi najprawdopodobniej zwolnił, gdyż zamierzał skręcić w prawo, w ulicę Kwiatową. Długie ślady hamowania wskazują na dużą prędkość motocyklisty, który nie wyhamował i najechał na tył samochodu osobowego. Taką wersję wydarzeń potwierdzają także świadkowie, którzy byli na miejscu zdarzenia.

Tragicznie zmarły to mieszkaniec Kęt. Posiadał uprawnienia do kierowania motocyklem. Nieoficjalnie wiadomo, że motocykl był pożyczony od członka rodziny. Na miejscu pracuje prokurator i technik kryminalistyki, oraz policjanci z bielskiej drogówki. Ustalane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Droga jest zablokowana. Wytyczono objazdy. Utrudnienia potrwają do późnych godzin nocnych.

Wypadek motocyklisty w Czańcu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.