bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 8292

[FOTO] Wypadek na S-52 w Bielsku-Białej. Cztery osoby w szpitalu!

W czwartek, 8 sierpnia około godziny 11:45 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na jezdni w stronę Żywca i Katowic przed zjazdem na aleję Andersa dachował samochód terenowy. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Cztery osoby podróżujące pojazdem trafiły do szpitala. Były to dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci. Przyczyna zdarzenia nie jest na tę chwilę dokładnie znana. Jak udało nam się wstępnie ustalić, najprawdopodobniej do dachowania przyczynił się inny pojazd, który gwałtownie zmienił pas ruchu. Życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. Sprawę wyjaśniają policjanci z bielskiej drogówki.

W czasie interwencji służb ratunkowych i czynności dochodzeniowo-śledczych ruch na drodze ekspresowej był znacznie utrudniony. Wyłączone były dwa z trzech dostępnych w tym miejscu pasów ruchu. Utworzył się spory korek, który spotęgował się podczas załadunku rozbitego auta na lawetę. Drogę trzeba było zamknąć na około piętnaście minut. Wszystko wróciło do normy około godziny 13:00.

Wypadek na S-52 w Bielsku-Białej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.