bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 12615

[FOTO] Sroga kraksa na obwodnicy. Poślizg po uderzeniu kamieniem!

Do nietypowej i bardzo niebezpiecznej kolizji doszło w piątek, 9 sierpnia około godziny 17:00 na obwodnicy Bielska-Białej. Za węzłem Lipnik w stronę zjazdu na ulicę Niepodległości, samochód osobowy marki Peugeot uderzył kilkukrotnie w bariery energochłonne. Kierowca nie wiedział co się dokładnie stało i podejrzewał wystrzał opony. Przyczyna była zupełnie inna.

Sprawę wyjaśnił dopiero pasażer rozbitego samochodu, który dokładnie widział co się stało. Spod kół samochodu jadącego w przeciwnym kierunku wyleciał sporych rozmiarów kamień, który uderzył w przednią szybę Peugeota (uszkodzenie widać na zdjęciach). To spowodowało, że na twarz kierowcy posypały się kawałki szkła. Zdezorientowany mężczyzna zaczął gwałtownie hamować i wpadł w poślizg, a pojazd kilkukrotnie uderzył w bariery energochłonne. Uszkodzony został także inny pojazd. Latające w powietrzu plastiki uszkodziły szybę Opla Zafiry na szwajcarskich numerach rejestracyjnych. Kierowca i pasażer Peugeota mocno się poobijali, ale nie byli zainteresowani pomocą medyczną.

Kraksa miała miejsce na łuku drogi. Miejsce zdarzenia zabezpieczał patrol służby drogowej i dwa patrole policji. Interweniowali także strażacy. Utrudnienia w ruchu trwały około godzinę. Dalsze czynności w sprawie prowadzi bielska drogówka.

Sroga kraksa na obwodnicy · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.