bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 28 sierpnia 2019
  • wyświetleń: 13974

[FOTO] Zderzenie czterech ciężarówek na DK-1. Do tego kraksa "apaczy". Były poważne utrudnienia!

W środę, 28 sierpnia około godziny 5.00 na drodze krajowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju doszło do zderzenia czterech samochodów ciężarowych. Zdarzenie miało miejsce na wysokości Zakładów Mięsnych Henryk Kania, na pasie w kierunku Bielska-Białej.

Zawinił kierowca niebieskiego samochodu ciężarowego, który nie zdołał wyhamować i najechał na tył białej ciężarówki. Nastąpił efekt tzw. domino i finalnie uszkodzone zostały jeszcze dwa inne pojazdy. Sprawca i kierowca pierwszego w kolejce pojazdu ciężarowego trafili do szpitala z obrażeniami ciała. Droga krajowa numer jeden w stronę Bielska-Białej została zamknięta. Wytyczono objazd.Usuwanie skutków wypadku trwało do godziny 12:00. Na miejscu ciągle trwają czynności, ale odbywają się one poza drogą.

W trakcie obsługi zderzenia czterech samochodów ciężarowych, na jezdni prowadzącej w stronę Pszczyny doszło do kolejnej kraksy. Kierowca Fiata zagapił się na miejsce wypadku i najechał na tył Toyoty. Do szpitala przewieziono kierującą Toyotą. Tutaj utrudnienia trwały kilkadziesiąt minut.

Zderzenie czterech ciężarówek na DK-1 · fot. MR + nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.