bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 września 2019
  • wyświetleń: 4979

[FOTO] Kraksa na DK-1 koło Czarda Grill. Nowe ekrany już do remontu!

W czwartek, 5 września około godziny 7:00 na krajowej jedynce w Czechowicach-Dziedzicach doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Na jezdni w stronę Pszczyny, w okolicy restauracji Czarda Grill doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z samochodem osobowym.

Zawinił kierowca samochodu ciężarowego, który podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy, nie zauważył kierującej samochodem marki Kia. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy samochód uderzył w ekrany dźwiękochłonne. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Kierująca została przebadana przez ratowników medycznych. Nie było konieczności hospitalizacji, więc kierowca samochodu ciężarowego został ukarany mandatem. Utrudnienia trwały godzinę.

Przy okazji tej kolizji wyszło na jaw, że za ekranami, gdzie na co dzień nie sięga ludzkie oko, znajduje się sporo śmieci niewątpliwie pozostawionych przez ekipę budowlaną. Pracownicy firmy wykonującej ekrany dźwiękochłonne jeszcze nie opuścili placu budowy, więc jest szansa, że bałagan niedługo zniknie.

Kraksa na DK-1 koło Czarda Grill · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.