bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 13 września 2019
  • wyświetleń: 2293

[FOTO] Muł na drodze. Kto to posprząta? Na razie nie wiadomo

Czechowiccy policjanci i funkcjonariusze z bielskiej drogówki, interweniowali dziś około godziny 10:00 na ulicy Węglowej w Czechowicach-Dziedzicach. Z jadącego samochodu ciężarowego wysypywał się muł, który zanieczyścił jezdnię. Kierowca jechał z kopalni Silesia i zatrzymał się dopiero w Goczałkowicach-Zdroju.

Jak się okazało szofer nie domknął tylnej klapy. Został ukarany mandatem, zabezpieczył ładunek i... pojechał w dalszą drogę. Jak wyjaśnia asp.szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej - policjanci zobligowali kierowcę do uprzątnięcia jezdni. Z wyegzekwowaniem tej prośby może być jednak problem, co widać choćby na ulicy Węglowej, gdzie godzinę po całej sytuacji nie pojawił się nikt, kto poczuwa się do odrobiny odpowiedzialności za to co znajduje się na jezdni. Na drodze krajowej już działają pracownicy służby drogowej, którzy doprowadzą jezdnię do porządku w ramach codziennych zadań. Kto i kiedy posprząta ulicę Węglowa? Tego na razie nie wiadomo.

Muł na drodze · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.