bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 września 2019
  • 23 września 2019
  • wyświetleń: 6726

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Hałcnowie. Ranny 16-latek!

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 15 września około godziny 17:00 na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Księżycowej w Bielsku-Białej. Samochód osobowy zderzył się tam z motocyklem. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 70-letni kierowca Volvo wymusił pierwszeństwo na 16-letnim motocykliście, który podróżował wraz z pasażerką (także niepełnoletnią). W wyniku zderzenie nastolatek doznał poważnego urazu nogi i trafił do szpitala. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy, którego finał będzie miał miejsce w sądzie. Pasażerka także ucierpiała, ale jej obrażenia nie są poważne.

Przez blisko godzinę ulica Wyzwolenia była wyłączona z ruchu co spowodowało duże utrudnienia. Po zakończeniu wstępnych czynności dochodzeniowo-śledczych przywrócono ruch wahadłowy. Sumarycznie utrudniania trwały około dwie godziny.

Wypadek motocyklowy w Hałcnowie · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.