bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 30 września 2019
  • wyświetleń: 10738

[FOTO] Totalna demolka na al. Andersa. Pies wytropił uczestników!

W niedziele, 29 września około godziny 21:00 na skrzyżowaniu Andersa i Michałowicza w Bielsku-Białej, doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Sytuacja wyglądała tak, że pojazd marki Renault Megane przejeżdżał prawidłowo na zielonym świetle przez skrzyżowanie od strony ulicy Michałowicza w stronę ulicy Babiogórskiej. Pojazd marki Audi z bardzo dużą prędkością (według świadków znacznie powyżej 100km/h) jechał aleją Andersa w stronę Hulanki. Kierowca Audi wjechał na skrzyżowanie przy czerwonym świetle i zderzył się z Renault. Siła uderzenia była potężna. Niemiecka limuzyna dachowała "przez przód" kosząc dwie latarnie i trzy znaki drogowe.

Kierowca i pasażer Audi uciekli pieszo z miejsca zdarzenia. Na miejsce przyjechały wszystkie wolne patrole policji będące w pobliżu. Rozpoczęły się poszukiwania, które po kilkunastu minutach zakończył policyjny pies tropiący. Czworonożny funkcjonariusz po śladach zapachowych doprowadził do ukrytych w zaroślach mężczyzn. Obaj byli ranni z czego jeden z nich bardzo poważnie. Gdyby nie został w porę odnaleziony i przewieziony do szpitala, to mógłby nie doczekać poranka. Obaj panowie w eskorcie policji trafili do szpitala, gdzie pozostali na dalszym leczeniu.Kierowcy Renault nic się nie stało.

Policjanci prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego i ustalają kto siedział za kierownicą Audi. Samochód został poddany oględzinom technika kryminalistyki, który zabezpieczył ślady biologiczne będące dowodami w późniejszych czynnościach. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

Totalna demolka na al · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.