bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 17 października 2019
  • wyświetleń: 8662

[FOTO] Wypadek motocyklowy w Bestwinie. 20-latek w ciężkim stanie!

Do zdarzenia doszło we wtorek, 15 października późnym wieczorem w Bestwinie przy ulicy Dolnej. Na wąskiej lokalnej drodze motocykl uderzył w ogrodzenie posesji. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wyjaśnianiem szczegółowych okoliczności wypadku zajmują się policjanci z bielskiej komendy. Wstępnie wiadomo, że 20-latek podróżujący motocyklem marki Honda, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji. Siła uderzenia była na tyle duża, że jednoślad zerwał siatkę i wraz z kierowcą wpadł na teren prywatnej posesji. Kierujący doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała. Stracił także dużo krwi ze względu na rozległe i skomplikowane obrażenia twarzoczaszki. W stanie krytycznym trafił do szpitala, gdzie znajduje się pod opieką lekarzy z oddziału Intensywnej Opieki Medycznej.

W toku czynności policjanci ujawnili, że 20-latek nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem. Z relacji mieszkańców wynika, że jeździł on tego wieczoru przez dłuższy czas po osiedlowych ulicach z dużą prędkością.

Wypadek motocyklowy w Bestwinie · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.