bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 18 października 2019
  • wyświetleń: 2145

[FOTO] Dziki wbiegły na drogę. Roztrzaskane trzy samochody

Do zdarzenia doszło w nocy z środy na czwartek przy ul. Bielskiej w Bujakowie (w ciągu drogi krajowej nr 52). Na prostym odcinku drogi przy niewielkim natężeniu ruchu zderzyły się trzy pojazdy. Do kraksy przyczyniło się stado dzików, które wtargnęło na jezdnię.

Reklama

Kierowca Seata Toledo gwałtownie się zatrzymał widząc rozwój sytuacji na drodze. Za nim z piskiem opon zatrzymał się Volkswagen Touran. Kolejny kierowca, który prowadził dostawczego Volkswagena LT zaczął hamować zbyt późno i z impetem wjechał w stojące pojazdy. Wszystko wyglądało dość groźnie.

Volkswagenem LT podróżowało 9 osób narodowości Ukraińskiej. Wszyscy zostali przebadani przez ratowników medycznych. Nie było konieczności hospitalizacji. Uczestnicy byli trzeźwi. Policjanci ukarali sprawcę mandatem karnym. Dziki widząc zamieszanie, które zrobiło się w związku z ich spacerem, ulotniły się szybciutko w pobliskie zarośla. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Dziki wbiegły na drogę · fot. nadesłane przez czytelnika / Mariusz

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.