bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 października 2019
  • wyświetleń: 1352

Samochód 31-latki zapalił się podczas jazdy. Uratowali ją policjanci

Mundurowi z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej uratowali 31-latkę, której podczas jazdy zapalił się samochód. Policjanci ewakuowali przerażoną kobietę z pojazdu i zgasili pożar. Dzięki ich błyskawicznej reakcji kobieta wyszła z opresji cała i zdrowa. Udało się też uratować samochód przez całkowitym spaleniem.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano na bielskiej ulicy Wyzwolenia. Sierż. szt. Piotr Danielczyk i sierż. szt. Bartosz Matuszny, mundurowi z bielskiego wydziału prewencji, patrolowali miasto. W pewnym momencie zauważyli jadącego z naprzeciwka vana, spod którego maski wydobywały się płomienie ognia i dym. Policjanci natychmiast podjechali do niego. Za kierownicą siedziała przerażona kobieta. Stróże prawa pomogli jej bezpiecznie zatrzymać samochód i ewakuowali ją z płonącego pojazdu. Po zapewnieniu jej bezpieczeństwa przystąpili do gaszenia ognia.

Jednocześnie została wezwana straż pożarna. Po chwili na miejsce pożaru dotarli strażacy z OSP w Hałcnowie, którzy dogasili pojazd. Dzięki sprawnej reakcji mundurowych 31-letnia bielszczanka wyszła z opresji cała i zdrowa. Udało się też uratować jej samochód przed całkowitym spaleniem.

Samochód 31-latki zapalił się podczas jazdy
fot. Bielskie Drogi + KMP Bielsko-Biała


Samochód 31-latki zapalił się podczas jazdy
fot. Bielskie Drogi + KMP Bielsko-Biała


Samochód 31-latki zapalił się podczas jazdy
fot. Bielskie Drogi + KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.