bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 października 2019
  • wyświetleń: 25149

[FOTO] Makabryczny wypadek w Pisarzowicach. Audi doszczętnie zmiażdżone!

Do zdarzenia doszło w piątek, 18 października około godziny 13:30 w Pisarzowicach na ulicy Krakowskiej. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o wypadku drogowym z poszkodowanymi w stanie ciężkim. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, dwa zespoły ratownictwa medycznego i patrol drogówki.

Ratownicy po dojeździe zastali doszczętnie zmiażdżone Audi A4. Pomocy medycznej wymagały dwie osoby (mężczyzna w średnim wieku i kilkuletnia dziewczynka). Poszkodowani trafili do szpitala. Ich dokładny stan nie jest na tę chwilę znany. Wiadomo natomiast, że obrażenia były stosunkowo poważne.

Nieoficjalnie wiadomo, że kierowca Audi wyprzedzał inny pojazd i w trakcie manewru uderzył w drzewo po lewej stronie jezdni. Utrudnienia w ruchu trwały blisko trzy godziny. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Ustalane są szczegółowe okoliczności w jakich doszło do zdarzenia.

Makabryczny wypadek w Pisarzowicach
fot. nadesłane przez czytelnika


Makabryczny wypadek w Pisarzowicach
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.