bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 21 października 2019
  • wyświetleń: 1111

Akcja "Znicz" z Bielskimi Drogami i stacjami kontroli pojazdów Speed Car Bielsko-Biała

Zadbaj o swój samochód. Na groby bliskich podróżuj bezpiecznie sprawnym autem!Od wtorku 22-go do 31-go października możesz za darmo sprawdzić stan techniczny swojego pojazdu. Gdzie?

  • ul. Daszyńskiego 54 (dni powszednie od godziny 7:00 do godziny 19:00 i w soboty od godziny 8:00 do godziny 18:00). Punkt znajduje się na terenie stacji paliw Shell przy skrzyżowaniu z ulicą Hałcnowską.
  • al. Andersa 133 (dni powszednie od godziny 7:00 do godziny 21:00 i w soboty od godziny 8:00 do 18:00). Punkt znajduje się na terenie przy stacji paliw Crab.


By Was zachęcić do sprawdzania pojazdów, zarówno w jednym jak i drugim punkcie, na pierwszych dwudziestu kierowców czeka drobny upominek w postaci ramek pod tablice rejestracyjne. W przypadku, gdy nie będzie kolejki, diagnosta chętnie pomoże w montażu.

Przegląd w ramach akcji obejmuje sprawdzenie wszystkich podzespołów samochodu i motocykla odpowiadających za bezpieczeństwo, tak samo jak w przypadku wykonania okresowego przeglądu technicznego z wpisem do dowodu rejestracyjnego i systemów CEPiK.

Co ważne? Klienci, którzy przyjeżdżają na standardowy płatny przegląd, mają pierwszeństwo przed uczestnikami akcji "Znicz". W ramach ułatwienia podpowiemy, że zdecydowanie luźniej jest przy ul. Daszyńskiego, gdzie stacja jest otwarta od niedawna.

W obu punktach możecie także odebrać darmowe opaski odblaskowe (ilość ograniczona) i naklejki Bielskie Drogi. Opaski dostępne są także w salonie Nissan Japan Motors przy ul. Wyzwolenia 95 w Bielsku-Białej (w dni powszednie od godziny 9:00 do godziny 18:00 i w soboty od godziny 10:00 do godziny 14:00).

Akcja "Znicz" z Bielskimi Drogami i stacjami kontroli pojazdów Speed Car Bielsko-Biała
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.