bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 października 2019
  • wyświetleń: 3812

[FOTO] Niebezpieczny poranek na drogach. Dwa potrącenia pieszych!

Do dwóch bardzo niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło we wtorkowy poranek na drogach regionu. W obu przypadkach mowa o potrąceniu pieszych.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godziny 6:00 w rejonie skrzyżowania ulic Wyzwolenia i Witosa w Bielsku-Białej. 36-letni mężczyzna kierujący Volkswagenem Passatem potrącił 71-letniego mężczyznę, który przekraczał jezdnię w miejscu niedozwolonym. Pieszy doznał stosunkowo poważnych obrażeń ciała i trafił do szpitala. Wstępnie wiadomo, że był on pod znacznym wpływem alkoholu. Kierowca był trzeźwy. Policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie.

Mniej więcej godzinę później w Pisarzowicach przy ulicy Bielskiej miało miejsce potrącenie 15-letniej dziewczynki. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca Volkswagena Caddy wjechał na przejście dla pieszych, gdy sygnał dla jego kierunku jazdy wskazywał czerwone światło i potrącił prawidłowo idącą pieszą. Dziewczynka z urazem nogi trafiła do szpitala pediatrycznego. Jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego była przytomna i komunikatywna.

Niebezpieczny poranek na drogach
fot. Bielskie Drogi


Niebezpieczny poranek na drogach
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.