bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 23 października 2019
  • wyświetleń: 5835

[FOTO] Solidna kraksa na S-52 w Jasienicy. Jedno z aut na boku!

W środę, 23 października około godziny 20:00 na drodze S-52 w Jasienicy, doszło do bardzo poważnie wyglądającej kolizji. Zdarzenie miało miejsce na jezdni w stronę Cieszyna w okolicy sklepu Ceramiki Pilch. Interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki.

Reklama

Okoliczności ustalają szczegółowo policjanci jednak już wstępnie wiadomo, że zawinił kierowca Peugeota. Podczas gwałtownego hamowania chcąc uniknąć najechania na poprzedzający pojazd, odbił gwałtownie na sąsiedni pas zahaczając o Volkswagena. Oba pojazdy wpadły w poślizg i kilka razy odbiły się od barierek energochłonnych. Pojazd sprawcy zakończył jazdę na boku.

O dziwo nikt nie został poważnie ranny.Poszkodowani z ogólnymi potłuczeniami o własnych siłach opuścili pojazdy. Trafili pod opiekę ratowników medycznych.Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.

Solidna kraksa na S-52 w Jasienicy · fot. ML

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.