bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 października 2019
  • wyświetleń: 2082

[FOTO] Potrącenie kobiety z dziećmi na przejściu dla pieszych

Do zdarzenia doszło w piątek, 25 października około godziny 20:00 na skrzyżowaniu ulicy Lipnickiej i Akademii Umiejętności w Bielsku-Białej. Samochód osobowy potrącił kobietę z dwójką dzieci na przejściu dla pieszych. Jedno z dzieci znajdowało się wózku.

Reklama

Sytuacja wyglądała tak, że 69-letnia kierująca Mitsubishi skręcała w prawo, z ulicy Lipnickiej w ulicę Akademii Umiejętności. Piesza wraz z dwójką dzieci przechodziła przez przejście na początku ulicy Akademii Umiejętności ze strony lewej na prawą względem ruchu Mitsubishi. Matka w ostatnim momencie zdołała odepchnąć wózek z dzieckiem i drugą pociechę na chodnik. Wózek się przewrócił. Sama nie zdążyła uciec spod kół pojazdu. Doszło do potrącenia. Na szczęście samochód tylko drasnął pieszą.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Zespół ratownictwa medycznego przebadał uczestników. Nie było konieczności hospitalizacji. W toku czynności policjanci ustalili, że 69-latka kierująca samochodem osobowym nie założyła okularów korekcyjnych, w których powinna prowadzić. Policjanci zatrzymali jej prawo jazdy. Sprawę rozstrzygnie sąd.

Potrącenie kobiety z dziećmi na przejściu dla pieszych · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.