bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 31 października 2019
  • wyświetleń: 8598

[FOTO] Nerwowy początek długiego weekendu. Sroga kraksa na skrzyżowaniu Emilii Plater i Konopnickiej

Dwa samochody osobowe zderzyły się w czwartek popołudniu na skrzyżowaniu ulic Emilii Plater i Konopnickiej w Bielsku-Białej. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie około godziny 17:00.

Zawinił kierowca Dacii. Starszy mężczyzna wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy Emilii Plater, w lewo na ulicę Konopnickiej, nie zauważył kierującej Mercedesem. Kobieta poruszała się w stronę Hulanki. Doszło do zderzenia obu pojazdów. Kierowca Dacii nie potrafił samodzielnie opuścić pojazdu, ale nie odniósł żadnych obrażeń ciała. W gorszym stanie była natomiast kierująca Mercedesem. Kobieta trafiła do szpitala z ogólnymi potłuczeniami i podejrzeniem złamania ręki.

W czasie trwania policyjnych czynności droga była zablokowana. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

To nie jedyne groźne dziś zdarzenie na lokalnych drogach. Około godziny 15:30 na skrzyżowaniu Wiejskiej i Pod Stokiem, doszło do kraksy z udziałem czterech samochodów. Szczegóły w artykule: [FOTO] Demolka w środku osiedla. Kierowca Skody nie zauważył znaku STOP...

Nerwowy początek długiego weekendu · fot. ML

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.