bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 18 listopada 2019
  • wyświetleń: 2369

[FOTO] Czołówka w Kozach. Sprawca stracił prawo jazdy!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 16 listopada około godziny 21:00 w Kozach na ulicy Jana III Sobieskiego. Na prostym odcinku drogi czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe: Peugeot 308 i Ford Focus. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Pierwsze informacje mówiły o dwóch osobach poszkodowanych. Patrząc na zdjęcie z miejsca zdarzenia trudno w to uwierzyć, ale nikomu nic się nie stało. Policjanci ustalili, że winnym kolizji jest kierowca Forda Focusa, który mimo zakazu wyprzedzania podjął się takiego manewru. Kierowca Forda źle ocenił odległość nadjeżdżającego z przeciwka Peugeota i doprowadził do czołowego zderzenia. Policjanci odstąpili od wypisania mandatu (standardowa procedura w przypadku kolizji bez osób rannych). Do sądu został skierowany wniosek o ukarania. Ponadto mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

W czasie interwencji służb ratunkowych droga była nieprzejezdna.

Czołówka w Kozach
fot. nadesłane przez czytelnika / Tomek

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.