bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 listopada 2019
  • wyświetleń: 1609

[REKLAMA] Nowy Nissan Juke już w salonach!

Nissan Juke nowej generacji ujrzał światło dzienne i już można składać na niego zamówienia w bielskim salonie Nissan Japan Motors przy ul. Wyzwolenia 95.

Fani japońskiej marki czekali na zmianę Juka prawie 10 lat. W tym przypadku cierpliwość została nagrodzona i do salonów wjechał odświeżony model. Japończycy kolejny raz stworzyli awangardowy samochód, który pokazuje jak wyróżnić się z tłumu. Nowy Juke to świeże spojrzenie na oklepany i zatłoczony już segment miejskich crossoverów.

Paleta kolorów obejmuje 11 propozycji, w tym zarezerwowany wyłącznie dla tego modelu lakier Fuji Sunset. Przód jest masywny z charakterystycznym dla nowych Nissanów grillem w układzie V, napakowane błotniki z 19-calowymi kołami, linia wpadająca w coupe, małe szyby i sprytnie schowane klamki tylnych drzwi – wszystko to zebrane razem robi duże wrażenia. Nowy Juke urósł w stosunku do poprzednika, a jednocześnie inżynierom udało się zejść z masy o około 25 kilogramów. Na przestronności zyskało wnętrze. Większy jest także bagażnik, który oferuje 422 litry pojemności.

Już w podstawowej najtańszej wersji znajdziemy takie gadżety jak w pełni diodowe reflektory i pełny pakiet odpowiedzialny za bezpieczeństwo jazdy. W Polsce najtańszy nowy Nissan Juke będzie kosztować według oficjalnego cennika od 67 900 zł (wersja Visia z silnikiem 1.0 i 6-biegową skrzynią). Na tle konkurencji to wyjątkowo kusząca propozycja. Zamówienia można składaćtutaj.

Materiał partnera: Nissan Japan Motors z siedzibą w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia 95.

[REKLAMA] Nowy Nissan Juke już w salonach · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.