bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 30 listopada 2019
  • 29 listopada 2019
  • wyświetleń: 3307

[FOTO] Potrącenie pieszej na osiedlu Złote Łany. 71-latka w szpitalu!

Do zdarzenia doszło około godziny 16:00 w Bielsku-Białej na ulicy Łagodnej. Na przejściu dla pieszych zlokalizowanym w pobliżu skrzyżowania z ulicą Liściastą, samochód osobowy marki Fiat Tipo potrącił pieszą przechodzącą przez przejście dla pieszych.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 71-letnia kobieta przekraczała przejście dla pieszych ze strony lewej na prawą względem ruchu Fiata Tipo, który poruszał się w stronę ulicy Żywieckiej. Starsza kobieta wraz z wnuczką zdążyła przejść już za oś jezdni, gdzie została potrącona. Młodsza kobieta zdążyła odskoczyć.

Poszkodowana trafiła do szpitala z urazem głowy. Zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy (obrażenia powyżej 7 dni). 65-latkowi kierującemu Fiatem Tipo zatrzymano prawo jazdy. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

Potrącenie pieszej na osiedlu Złote Łany · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.