bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 3 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3079

[FOTO] Wypadek na skrzyżowaniu Sobieskiego z Mickiewicza. Dwie osoby ranne!

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło dziś przed godziną 14:00 na skrzyżowaniu Sobieskiego i Mickiewicza w Czechowicach-Dziedzicach. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zawinił kierowca Fiata Seicento, który poruszał się ulicą Sobieskiego w stronę ulicy Kolejowej. Nie zatrzymał się on przed znakiem STOP i z pełną prędkością wjechał na skrzyżowanie, gdzie doszło do zderzenia z prawidłowo jadącym Fiatem Pandą. Ten pojazd poruszał się ulicą Mickiewicza w stronę ulicy Legionów. Zderzenie było bardzo mocne i pojazdy uderzyły jeszcze w barierki odgradzające jezdnię od chodnika. Do szpitala przewieziono kierującą Fiatem Panda i pasażera Fiata Seicento. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanych. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Wypadek na skrzyżowaniu Sobieskiego z Mickiewicza · fot. ML

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.