bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 grudnia 2019
  • wyświetleń: 2223

[FOTO] Kraksa na rondzie w Międzyrzeczu Dolnym. Auto wylądowało w stawie!

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę, 4 grudnia późnym wieczorem w Międzyrzeczu Dolnym. Kierowca Toyoty Corolli wypadł z drogi wpadł do stawu hodowlanego. Na szczęście zbiornik był pusty. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Przyczyny zdarzenia nie są znane. Wszystko wskazuje na to, że kierowca zasnął lub źle się poczuł. Jadąc od strony Mazańcowic wjechał z dużą prędkością na rondo. Pojazd uderzył w słupki ostrzegawcze, krawężnik i mijając o włos przystanek autobusowy wjechał na nasyp, a następnie na teren wyschniętego stawu. Przy przystanku stało dwóch młodych mężczyzn, którzy w ostatnim momencie odskoczyli na bok. Gdybym się akurat w tę stronę nie patrzył, to już bym chyba nie żył - podsumował wszystko jeden z nich.

Kierowca trafił pod opiekę ratowników medycznych, a następnie do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą ustalać policjanci z bielskiej drogówki. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia zatrzymał się kierowca taksówki, który zgłosił się do policjantów z problematycznym pasażerem. Ten był pijany i nie miał zamiaru uiścić opłaty za kurs. Mężczyzna zaczął być agresywny i próbował uciekać. Został zatrzymany do dalszych czynności. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Kraksa na rondzie w Międzyrzeczu Dolnym · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.