bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 grudnia 2019
  • 19 grudnia 2019
  • wyświetleń: 19749

[FOTO] Wypadek w Goczałkowicach. Kierowca Audi wypadł przez szybę!

We wtorek, 17 grudnia około godziny 20:30 na wysokości skrzyżowania DK-1 z ulicą Borowinową w Goczałkowicach-Zdroju samochód osobowy marki Audi A3 jadący w stronę Pszczyny, wypadł z drogi i uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Młody kierowca audi, po tym jak wypadł przez przednia szybę auta, z dużą siłą uderzył o twardą nawierzchnię drogi i stracił przytomność. Z poważnym urazem głowy i klatki piersiowej został przewieziony do szpitala.

Nie wiadomo dlaczego 25-letni mieszkaniec pow. bielskiego stracił panowanie nad samochodem i wjechał w bariery energochłonne. Policjanci z Pszczyny wyjaśniają okoliczności tego wypadku. Utrudnienia w okolicach skrzyżowania z ul. Borowinową trwały kilka kwadransów. Wstrzymany był ruch w kierunku Katowic i na jednym pasie w stronę Bielska- Białej.

Wypadek w Goczałkowicach
fot. nadesłane przez czytelnika


Wypadek w Goczałkowicach
fot. nadesłane przez czytelnika

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.