bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 22 grudnia 2019
  • wyświetleń: 3647

[FOTO] Dachowanie Peugeota 207 na DK-81 w Pawłowicach

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 22 grudnia około godziny 14:00 na DK-81 w Pawłowicach. Na wysokości fotoradaru dachował samochód osobowy jadący w stronę Skoczowa. Interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Do lotu został poderwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Samochodem zarejestrowanym we Wrześni (woj. wielkopolskie) podróżowała 4-osobowa rodzina. Dwie osoby dorosłe i dwójka dzieci. Zgłoszenie, które wpłynęło do służb ratunkowych brzmiało bardzo poważnie. Na miejsce natychmiast skierowano policyjny patrol, dwa zespoły ratownictwa medycznego i cztery zastępy straży pożarnej. Do lotu został poderwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego (Ratownik 4 z tymczasowej bazy HEMS w Kaniowie koło Czechowic-Dziedzic).

Na szczęście kierowcy i pasażerom nie stało się nic bardzo groźnego. Opuścili oni wrak o własnych siłach. Ze względu na brak zagrożenia życia śmigłowiec został zawrócony do bazy, a następnie przekierowany do Ćwiklic, gdzie doszło do upadku mężczyzny z wysokości. Pacjent z tego zdarzenia został w ciężkim stanie przetransportowany do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej.

Kierowcy jadący "Wiślanką" w stronę Skoczowa musieli liczyć się z utrudnieniami.

Dachowanie Peugeota 207 na DK-81 w Pawłowicach · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.