bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 stycznia 2020
  • wyświetleń: 5054

[FOTO] Potrącenie na przejściu dla pieszych przy jednostce wojskowej

Do zdarzenia doszło w czwartek, 23 stycznia około godziny 6:00 w Bielsku-Białej na ulicy Leszczyńskiej. Na przejściu dla pieszych zlokalizowanym przy skrzyżowaniu z ulicami Poniatowskiego i Bardowskiego, doszło do potrącenie pieszego przez samochód osobowy.

Z ustaleń policjantów wynika, że 39-letni kierowca Dacii poruszał się ulicą Leszczyńską w stronę ulicy Sempołowskiej. 64-letni pieszy przekraczał jezdnię ze strony lewej na prawą względem ruchu pojazdów. Kierowca zbyt późno zauważył pieszego i nie zdołał wyhamować. Doszło do potrącenia.

Pieszy doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Jego obrażenia są na tyle poważne, że zdarzenie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Kierowca był trzeźwy. Wynik badania trzeźwości pieszego to ponad promil. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Utrudnienia w ruchu trwały blisko dwie godziny.

Potrącenie na przejściu dla pieszych przy jednostce wojskowej
fot. ML


Potrącenie na przejściu dla pieszych przy jednostce wojskowej
fot. ML

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.