bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 24 stycznia 2020
  • wyświetleń: 14642

[FOTO] Wypadek z udziałem autobusu MZK na ulicy Partyzantów

Dziś kilka minut przed godziną 10.00 na skrzyżowaniu ulic Michałowicza i Partyzantów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem autobusu MZK i samochodu osobowego. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że do zdarzenia doprowadził 53-letni kierowca autobusu MZK, który poruszał się ulicą Partyzantów w stronę Szczyrku. Miał on wjechać na skrzyżowanie w momencie, gdy sygnalizator wskazywał kolor czerwony. Od strony ulicy 1-go Maja w stronę ulicy Michałowicza, na zielonym świetle poruszał się samochód marki Toyota Yaris. Doszło do bardzo groźnego zderzenia czołowo-bocznego. Autobus pchał samochód osobowy przez około 40 metrów.

Toyotą podróżowały dwie osoby. Do szpitala przewieziono 41-letnią kierującą, której obrażenia wskazują na wypadek drogowy (powyżej 7 dni). W zdarzeniu ucierpiał także 13-letni pasażer Toyoty. On również trafił do szpitala. Życiu obojga poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Kierowcy autobusu zatrzymano prawo jazdy. Sprawa prawdopodobnie będzie miała swój finał w sądzie.

Wypadek z udziałem autobusu MZK na ulicy Partyzantów
fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.