bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 27 stycznia 2020
  • wyświetleń: 19088

[FOTO] Ustroń: tragiczny finał weekendu. Nie żyje 19-latek!

Do wypadku doszło w niedzielę, 26 stycznia około godziny 18:30 w Ustroniu na skrzyżowaniu ulic 3-go Maja i Akacjowej (przy zjeździe z Równicy). Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Samochodem marki Opel Astra podróżowało trzech 19-letnich mieszkańców powiatu cieszyńskiego. Ze wstępnych ustaleń cieszyńskich funkcjonariuszy wynika, że kierowca wpadł w poślizg. Samochód wpadł do głębokiego na kilka metrów rowu melioracyjnego.

Pasażer doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała i trafił do Szpitala Śląskiego w Cieszynie. Jego stan był krytyczny. Mimo wysiłku lekarzy nie udało się go uratować. Kierowca i drugi pasażer nie odnieśli żadnych poważnych obrażeń, które w jakikolwiek mogłyby zagrażać ich życiu.

Śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku prowadzą policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Czynności nadzoruje prokuratura. Utrudnienia w ruchu na miejscu tragicznego wypadku trwały do późnych godzin wieczornych.

Ustroń: tragiczny finał weekendu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.