bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 listopada 2020
  • 7 listopada 2020
  • wyświetleń: 7811

[KONKURS] Zgarniaj nagrody z wlepkami i ramkami Bielskie Drogi

Od początku lutego

bieżącegoroku możecie wziąć udział w konkursie, w którym kierowcy posiadający wlepkę lub ramkę Bielskie Drogi, zgarniają ciekawe nagrody i upominki. Partnerem zabawy są Stacje Kontroli Pojazdów Speed Car w Bielsku-Białej i Serwis Rabbit z Bielska-Białej.

Do konkursu to Wy macie możliwość zgłosić się sami. Każdy pojazd raz w roku musi przejść obowiązkowy przegląd z wpisem do dowodu rejestracyjnego, który potwierdza dopuszczenie pojazdu do ruchu. Przegląd bez względu na to, którą stację kontroli pojazdów wybierzecie wszędzie kosztuje tyle samo (cena ustawowa).Wybierając się na przegląd doSpeed Car Bielsko-Biała, która posiada dwie stacje kontroli pojazdów (al. Andersa 133 i Daszyńskiego 54),jeśli wyrazicie wolę udziału w konkursie diagnosta zrobi zdjęcie z wlepką lub ramką Bielskie Drogi i prześle je nam.

Rabbit - Twój serwis samochodowymieszczący się przy al. Andersa 133 (budynek SKP) dołącza się do zabawy. Tam możecie wykonać dowolną usługę związaną z serwisem Waszego pojazdu i także dołączyć do udziału w konkursie. Każdego miesiąca spośród nadesłanych do nas zdjęć, Pixel i Brunon wybiorą szczęśliwca, który dostanie upominek o wartości 300-500zł. Dodatkowo dwie osoby otrzymają nagrody pocieszenia o wartości 50-100zł. Tak jak w poprzednich edycjach, ramka + wlepka dają podwójną szansę na wygraną!

Konkurs trwa rok czyli do 31.01.2021, a do 5-go dnia następnego miesiąca są podane wyniki (np. wyniki z kwietnia są podawane do dnia 5 maja). Laureaci mają czas do końca kolejnego miesiąca na odbiór nagrody (np. odbiór nagrody wygranej w kwietniu musi nastąpić w maju). W przypadku braku zgłoszenia się zwycięzcy, nagroda przechodzi na kolejny miesiąc. Mamy nadzieję, że wszystko jest zrozumiałe.

Darmowe wlepki są dostępne na stacjach kontroli pojazdów Speed Car. Przy przeglądzie można otrzymać także darmowe ramki pod tablice rejestracyjne.

Kierowcy samochodów młodszych niż pięć lat mogą czuć się pokrzywdzeni, ale to także przewidzieliśmy (auta do pięciu lat podlegają przeglądowi po trzech latach od zakupu i kolejny po dwóch latach). Mogą oni raz w roku przyjechać na darmowe, niezobowiązujące badanie techniczne bez wpisu do dowodu rejestracyjnego. Tym sposobem także mogą dołączyć do zabawy.

Regulamin promocji dostępny tutaj.

[KONKURS] Zgarniaj nagrody z wlepkami i ramkami Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.