bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 4 lutego 2020
  • wyświetleń: 19797

[FOTO] Nieudany powrót z imprezy w wykonaniu trzech młodych dam

W poniedziałek, 3 lutego chwilę przed północą na ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej miała miejsce kolizja drogowa. Samochód osobowy marki Chevrolet uderzył w bariery energochłonne. Na miejsce zdarzenia przypadkowo najechali policjanci, którzy patrolowali ulice miasta. Sytuacja była wyjątkowo zagmatwana.

Przy rozbitym pojeździe znajdowały się trzy młode kobiety, które twierdziły, że pojazdem kierował mężczyzna. Miał to być nowy znajomy, którego chwilę wcześniej poznały na imprezie. Według relacji młodych pań kierowca uciekł. Na miejsce został wezwany policyjny technik i pies tropiący.

Gdy policjanci zaczęli dokładnie rozpytywać uczestniczki o szczegóły, ich zeznania były co najmniej nie spójne. Policjanci szybko zorientowali się, że ktoś kłamie. Po niedługim czasie wyszło na jaw, że pojazd prowadziła jedna z trzech pań. 19-latka została poddana badaniu trzeźwości, którego wynik to blisko dwa promile. Do sądu trafi wniosek o ukaranie.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę. Skutki zdarzenia drogowego zneutralizowali strażacy.

Nieudany powrót z imprezy w wykonaniu trzech młodych dam · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.