bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 lutego 2020
  • 9 lutego 2020
  • wyświetleń: 9846

[FOTO] Śmiertelne potrącenie na przejeździe kolejowym przy Dębowej w Czechowicach-Dziedzicach

Do zdarzenia doszło około godziny 20:45 w rejonie strzeżonego przejazdu kolejowego przy ul. Dębowej w Czechowicach-Dziedzicach. Pociąg relacji Bielsko-Biała - Katowice potrącił pieszego, który poniósł śmierć na miejscu.

Na chwilę obecną udało się ustalić, że ofiarą jest 50-latek. Mężczyzna z nieustalonej przyczyny znalazł się na torach. Badanie wykazało, że maszynista w chwili zdarzenia był trzeźwy. Trwają czynności, które pozwolą ustalić dokładne okoliczności wypadku.Nad sprawą pracują policjanci i prokuratura. Powiadomiono Państwową Komisja Badania Wypadków Kolejowych.

Pociągiem podróżowało około 20 osób, którzy przesiedli się do komunikacji zastępczej, podobnie jak inni podróżni na tej trasie. Oba dostępne w tym miejscu tory zostały wyłączone z ruchu na czas prowadzonych czynności dochodzeniowo-śledczych.

Śmiertelne potrącenie na przejeździe kolejowym przy Dębowej w Czechowicach-Dziedzicach · fot. Bielskie Drogi

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.