bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 lutego 2020
  • wyświetleń: 17030

[FOTO] "Karny jednorożec za hoojowe parkowanie", czyli sąsiedzkie sprzeczki na wesoło ;)

Mocno musiał się zdziwić właściciel Toyoty Yarsis (pojazd nauki jazdy), gdy dziś rano przyszedł do swojego samochodu. Ktoś z sąsiadów lub bardziej któraś z sąsiadek, zostawiła mu prezent w postaci sztucznego męskiego członka przyczepionego do maski i liścik wyjaśniający powody takiego stanu rzeczy.

Okazało się, że kierowca Toyoty zaparkował na dwóch miejscach parkingowych.W ostatnich latach popularne zrobiły się naklejki, które trudno zdjąć i co się okazuje, niejednokrotnie ich zdjęcie powoduje uszkodzenie powłoki lakierniczej. W tym przypadku było delikatniej i obeszło się bez uszkodzeń samochodu. Mieszkańcom, którzy rano mijali tak ozdobiony samochód było wyjątkowo do śmiechu. Dziękujemy za nadesłane zdjęcia. Trzeba przyznać, że pomysł oryginalny ;)

"Karny jednorożec za hoojowe parkowanie", czyli sąsiedzkie sprzeczki na wesoło ;) · fot. nadesłane przez czytelników: Mariusz i Dmitriy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.