bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 18 lutego 2020
  • wyświetleń: 7137

[FOTO] Skradziony samochód spłonął w środku lasu pod zaporą w Wapienicy

W poniedziałek media społecznościowe obiegł post z prośbą o pomoc w namierzeniu skradzionego Renault Megane. W ciągu kilku godzin informację, która pojawiła się w kilku miejscach udostępniło tysiące osób. Pojazd znalazł się w godzinach wieczornych. Niestety nic z niego nie zostało.

Strażacy przyjęli zgłoszenie o pożarze pojazdu w rejonie ulicy Tartacznej około godziny 20:45. Samochód znajdował się w lesie kilkaset metrów od Krzywej Chaty pod zaporą w Wapienicy. Dojazd w tak odległe miejsce zajął strażakom trochę czasu. Gdy dojechali można było tylko dogasić doszczętnie spalone auto.

W toku czynności wyszło na jaw, że to poszukiwany przez internautów i policję pojazd marki Renault Megane w kolorze białym. Kto stoi za kradzieżą i późniejszym podpaleniem auta? Sprawę wyjaśniają kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Skradziony samochód spłonął w środku lasu pod zaporą w Wapienicy · fot. nadesłane przez czytelnika: Daniel

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.