bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 6 marca 2020
  • wyświetleń: 8896

[OGŁOSZENIE] Nagroda pieniężna za pomoc w namierzeniu sprawcy potrącenia małżeństwa na trasie Zator - Wadowice

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, prowadzą intensywne czynności zmierzające do ustalenia i zatrzymania sprawcy wypadku drogowego, który po potrąceniu dwójki pieszych, uciekł z miejsca zdarzenia.

Przypominamy , że do wypadku doszło około godziny 1.00 w nocy z soboty na niedzielę (29.02/1.03.2020) w Rudzach na Drodze Krajowej numer 28. Jest to popularna trasa pomiędzy Zatorem, a Wadowicami. Kryminalni ustalili, że kierowca samochodu jechał od strony Zatora i potrącił dwoje pieszych, poruszających się lewą stroną jezdni, po czym nie udzielając rannym pomocy odjechał z miejsca zdarzenia.

W wyniku potrącenia 27 –latek doznał bardzo poważnych obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym został przewieziony do szpitala, gdzie nadal przebywa. Do szpitala trafiła również jego 26 – letnia żona, która w wyniku potrącenia doznała urazu ręki.

Aby ustalić dokładne okoliczności wypadku i zabezpieczyć ślady mogące wskazać sprawcę, policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia. Ponadto zabezpieczono nagrania z kilkudziesięciu kamer znajdujących się na w/w trasie. Aktualnie wszystkie zebrane w tej sprawie dowody są analizowane w celu ustalenia pojazdu, którym się poruszał sprawca.

Ponadto apelujemy o kontakt z Policją do kierowców, którzy posiadają kamery samochodowe i w nocy z 29.02/1.03.2020 w godzinach pomiędzy 00.45 do 01.15, jechały trasą pomiędzy Zatorem, a Wadowicami przez miejscowości Rudze i Graboszyce. W tej sprawie należy kontaktować się pod numer 47 83 26 280 lub pod numer alarmowy 112. Zapewniamy anonimowość.

Rodzina i znajomi z pracy wyznaczyli nagrodę pieniężną za wskazanie sprawcy potrącenia lub przekazanie informacji na podstawie której dane sprawcy zostaną ustalone.

Nagroda pieniężna za pomoc w namierzeniu sprawcy potrącenia małżeństwa na trasie Zator - Wadowice
fot. KPP Oświęcim

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.