bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 marca 2020
  • wyświetleń: 1983

[FOTO] Szczyrk: zderzenie dwóch pojazdów. Jeden z nich dachował

Do groźnie wyglądającej kolizji dwóch pojazdów doszło w poniedziałek, 16 marca około godziny 10:30 na skrzyżowaniu Beskidzkiej z Graniczną w Szczyrku. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Z ustaleń policjantów wynika, że do kraksy doprowadził kierowca dostawczej Dacii, który wyjeżdżał z ulicy Granicznej na ulicę Beskidzką w stronę centrum Szczyrku. Wymusił on pierwszeństwo na kierowcy Mitsubishi, który poruszał się w stronę Bielska-Białej. Siła uderzenia była na tyle duża, że japoński samochód koziołkował i zatrzymał się dopiero na chodniku. Szczęśliwie w pobliżu nie było pieszych.

Żaden z uczestników nie doznał poważnych obrażeń ciała. Sprawa zakończyła się więc mandatem. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami, które trwały przeszło godzinę.

Szczyrk: zderzenie dwóch pojazdów · fot. Panda

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.