bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 19 marca 2020
  • wyświetleń: 2871

[FOTO] Na pustej drodze też może przytrafić się przykra przygoda

Do zdarzenia doszło w środę, 18 marca około godziny 22:20 w Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu Traugutta, Słowackiego i Studenckiej. Samochód osobowy marki Volkswagen Golf uderzył w latarnię. Interweniował patrol drogówki i zespół ratownictwa medycznego.

Reklama

O tej porze przeważnie na ulicach miast jeszcze jest dość spory ruch. Tysiące osób wracają do domów z drugiej zmiany w dużych zakładach pracy. Jednak nie w czasie epidemii koronawirusa, bowiem większość zakładów nie pracuje lub znacząco ogranicza produkcję. Tym razem było pusto, jednak nie trzeba dużego ruchu by spowodować kolizję. Wystarczy chwila nieuwagi. Trzeba o tym pamiętać o każdej porze dnia i nocy, bez względu na natężenie ruchu.

Kierująca Volkswagenem Golfem tłumaczyła, że zbyto mocno skręciła kierownicą i zawadziła o latarnię. Ratownicy medyczni przebadali osoby podróżujące pojazdem - nic poważnego im się nie stało. Nie było konieczności hospitalizacji. Policjanci ukarali sprawczynię mandatem karnym. Latania nie została poważnie uszkodzona. Utrudniania trwały godzinę.

Na pustej drodze też może przytrafić się przykra przygoda · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.