bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 4 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 14568

[FOTO] Solidna kraksa w centrum Bestwinki. Kierowca Porsche nie był sprawcą kolizji

W sobotę, 4 kwietnia około godziny 13:40 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym w Bestwince na ulicy Witosa. Interweniowały lokalne jednostki OSP, strażacy z JRG-2 w Czechowicach-Dziedzicach, zespół ratownictwa medycznego i patrol drogówki. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Początkowe informacje mówiły o jednym samochodzie marki Porsche, który uderzył w elementy infrastruktury drogowej i mocno uszkodzony zablokował przejazd ulicą Witosa. W toku czynności wyszło na jaw, że sprawcą zdarzenia był kierowca dostawczego Opla, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy Porsche, który wykonując manewr obronny zjechał z drogi i roztrzaskał swój samochód.Nie doszło do kontaktu między Oplem i Porsche.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników kraksy. Nikomu nie stało się nic poważnego. Sprawca zdarzenia, czyli kierowca Opla Movano, został ukarany mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Solidna kraksa w centrum Bestwinki · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.