bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 17891

[FOTO] Wypadek w Czańcu. 4 osoby ranne. Krajówka częściowo zablokowana!

W piątek, 10 kwietnia około godziny 10:45 na ulic Kęckiej i Kardynała Wojtyły doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych: Volkswagena Golfa i Renault Megane. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Strażacy z JRG-1 i OSP Kobiernice za pomocą narzędzi hydraulicznych wykonali dostęp do poszkodowanych, którym została udzielona niezbędna pomoc. Wszyscy byli przytomni i komunikatywni.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego z dwóch powiatów: bielskiego i oświęcimskiego. Do szpitali w Bielsku-Białej i Oświęcimiu przewieziono cztery osoby.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że zawinił 72-letni kierowca Renault Megane, który wyjeżdżając z ulicy Kardynała Wojtyły, wymusił pierwszeństwo na 33-letnim kierowcy Volkswagena Golfa. Ten pojazd poruszał się w stronę Kęt.

Na miejscu przeprowadzono czynności dochodzeniowo-śledcze pod kątem wypadku drogowego. Droga była częściowo zablokowana. Funkcjonariusze pomagali kierowcom ominąć miejsce wypadku.

Utrudnienia trwały do godziny 13:30.

Wypadek w Czańcu · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.