bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 14 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 10500

[FOTO] Pijany kierowca uciekł z miejsca kolizji. Jego pojazd spłonął!

Do zdarzenia doszło w sobotę, 11 kwietnia około godziny 19:45 w Zabrzegu na skrzyżowaniu ulic Stadionowej i Maciejowickiej. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: Opel i Toyota. Kierowca Opla odjechał z miejsca zdarzenia, ale już po chwili jego pojazd stanął w płomieniach.

Opel Astra spłonął w zaroślach przy ul. Czarnolesie (kilkaset metrów od miejsca zdarzenia). Znajomi i rodzina kierowcy twierdzili, że zgłosił się on w poniedziałek na komisariat i w chwili zdarzenia był trzeźwy. Żądali usunięcia wpisu z serwisu Bielskie Drogi. Policja przedstawia zupełnie inną wersję wydarzeń, bowiem ich zdaniem kierowca został zatrzymany tego samego dnia chwilę po zdarzeniu.

26-latek wydmuchał 2,5 promila i za swój wybryk odpowie przed sądem. Dodatkowo będzie musiał z własnej kieszeni pokryć koszty naprawy wartej ok. 150 tysięcy złotych Toyoty Camry.

Płonący pojazd został ugaszony przez strażaków. Dalsze czynności prowadzi policja.

Pijany kierowca uciekł z miejsca kolizji · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.