bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 16 kwietnia 2020
  • 18 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 11247

[FOTO] Groźna kraksa na Konopnickiej. Samochód wjechał w przystanek

W środę, 15 kwietnia około godziny 17:15 w Bielsku-Białej przy ul. Konopnickiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na wysokości sklepu Lewiatan zderzyły się dwa Fiaty: Bravo i Croma. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Wszystko wyglądało bardzo groźnie. Kierująca Fiatem Bravo jadąc od strony Hulanki, zamierzała skręcić w lewo na parking sklepu. Nie zauważyła ona jadącego z przeciwka Fiata Cromy. Kierowca tego pojazdu chcąc uniknąć czołowego zderzenia odbił gwałtownie w prawo. Pojazdy zderzyły się ze sobą, a Fiat Croma z dużą siłą wjechał w przystanek autobusowy - na szczęście nikogo tam nie było.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników kraksy. Nikt nie wymagał hospitalizacji. Policjanci ukarali sprawczynię kolizji mandatem karnym. Droga była zablokowana ponad godzinę.

Film z pobliskiej kamery monitoringu.

Groźna kraksa na Konopnickiej · fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.