bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 kwietnia 2020
  • wyświetleń: 4690

[FOTO] Zderzenie dwóch pojazdów w Zabrzegu. Jeden z nich dachował!

W sobotę, 18 kwietnia około godziny 12:40 w Zabrzegu miała miejsce groźnie wyglądająca kolizja drogowa. Na skrzyżowaniu Korfantego z Sikorskiego i Zabrzeską zderzyły się dwa samochody osobowe: Renault Clio i Skoda Felicia. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego interweniowały wszystkie służby ratunkowe.

Do kraksy doprowadził kierowca Renault, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy Skody. Czeski samochód dachował. Wszystko wyglądało bardzo groźnie. Ratownicy medyczni i strażacy otoczyli opieką medyczną poszkodowanych. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało i nie było konieczności hospitalizacji.

Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako kolizję drogową i ukarali sprawcę mandatem karnym. Droga była zablokowana przez około godzinę.

Gdy służby ratunkowe pędziły na wezwanie do Zabrzega, doszło do kolejnej w okolicy poważnej kolizji. W Czechowicach-Dziedzicach na skrzyżowaniu Lipowskiej i Oliwnej także zderzyły się dwa pojazdy. Piszemy o tym w artykule: [FOTO] Kraksa na Lipowskiej w Czechowicach-Dziedzicach. Utrudnienia!

Zderzenie dwóch pojazdów w Zabrzegu · fot. nadesłane przez czytelników

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.