bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 maja 2020
  • wyświetleń: 8177

[KOMUNIKAT] Z dniem 11 maja zostanie przywrócony pobór opłat na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej.

W związku z rozpoczęciem z dniem 4 maja br. drugiego etapu łagodzeniaobostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią koronawirusa i koniecznościwzbudzenia rotacji parkujących pojazdów na parkingach wewnętrznych MiastaBielska-Białej, od dnia 11 maja br. przywrócony zostanie pobór opłat na wszystkichparkingach wewnętrznych administrowanych przez MZD tj.: napl.Ratuszowym, Przyul.Komorowickiej przed przychodnią zdrowia, przy łączniku ul. 11 Listopada iul.Ks.Stanisława Stojałowskiego oraz przy ul. Henryka Sienkiewicza i ul JuliuszaSłowackiego.

Prowadzona do tej pory akcja odkażania urządzeń parkingowych będziekontynuowana.

Dodatkowo, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa MZD z dniem 11.05.2020 r. wyposaża swoich pracowników obsługujących parkingi wewnętrzne w 5 terminali płatniczych umożliwiających dokonywanie płatności za postój przy wykorzystaniu karty płatniczej oraz BLIK. Potwierdzenie uiszczonej opłaty stanowić będzie – jak było to do tej pory – paragon fiskalny.

[KOMUNIKAT] Z dniem 11 maja zostanie przywrócony pobór opłat na parkingach wewnętrznych w Bielsku-Białej
fot. MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.