bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 maja 2020
  • wyświetleń: 1896

[FOTO] Wywrotka motocyklisty na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju

W niedzielę około godziny 18:00 na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju doszło do zdarzenia drogowego. Na jezdni w stronę Pszczyny przy skrzyżowaniu z ul. Stawową, motocyklista stracił panowanie nad swoją maszyną i zaliczył bolesny upadek. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Jak ustalili policjanci, kierujący motocyklem wywrócił się sam, więc w zdarzeniu nie brał udział żaden inny pojazd. Mężczyzna był trzeźwy co potwierdziło przeprowadzone badanie. Trafił do szpitala na profilaktyczne badania (przytomny, komunikatywny w stanie ogólnym dobrym). Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizję drogową. Sprawa zakończyła się mandatem.

Wydarzenia na DK-1 zbiegły się z bardzo wzmożonym ruchem, związanym z powrotami turystów. Na jezdni utworzył się korek, który w kulminacyjnym momencie sięgnął za skrzyżowanie z ul. Ligocką w Czechowicach-Dziedzicach (ok. 6,5 kilometra). Utrudnienia trwały godzinę.

Wywrotka motocyklisty na DK-1 w Goczałkowicach-Zdroju
fot. nadesłane przez czytelnika

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.