bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 1 czerwca 2020
  • wyświetleń: 3753

[FOTO] Żywiec: groźny wypadek na Browarnej

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło w poniedziałek, 1 czerwca około godziny 6:00 na ulicy Browarnej w Żywcu. Nam miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami.

Z ustaleń żywieckich policjantów wynika, że do zdarzenia doprowadził 25-letni kierowca dostawczego Mercedesa, który włączając się do ruchu z chodnika, nie ustąpił pierwszeństwa 24-letniemu kierowcy Opla Omega. Opel w momencie zderzenia kończył manewr wyprzedzania innego pojazdu. Siła uderzenia był na tyle duża, że samochód dostawczy przewrócił się na bok.

Strażacy i ratownicy medyczni udzielili pomocy poszkodowanym. Najpoważniej ranny okazał się 48-letni pasażer auta dostawczego, który musiał pozostać w szpitalu na dalszym leczeniu (obrażenia ciała powyżej siedmiu dni - wypadek drogowy). Policjanci sporządzili stosowną dokumentację. Trwają dalsze czynności w tej sprawie. Utrudnienia w ruchu trwały około dwie godziny.

Żywiec: groźny wypadek na Browarnej
fot. nadesłane przez czytelnika

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.