bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 5 czerwca 2020
  • wyświetleń: 6918

[FOTO] Wypadek w Rudzicy na ulicy Strumieńskiej. Były spore utrudnienia

W piątek, 5 czerwca około godziny 11:15 na ulicy Strumieńskiej w Rudzicy doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego z osobami rannymi. Zadysponowano dwa zastępy z JRG-2 w Bielsku-Białej, dwa zastępy OSP Rudzica, a także dwa patrole policji i dwa zespoły ratownictwa medycznego. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.

Jak udało się nam wstępnie ustalić, do zdarzenia doprowadził starszy mężczyzna podróżujący Citroenem. Wyjeżdżał on z ulicy Rzemieślniczej na ulicę Strumieńską i wymusił pierwszeństwo na kierowcy Renault. Samochód dostawczy jechał od strony Chybia. Jego kierowca próbował jeszcze w ostatnim momencie uratować sytuację i udało mu się nie uderzyć centralnie w bok pojazdu.

Najprawdopodobniej dzięki przytomnej reakcji kierowcy Renault, zdarzenie nie miało tragicznego finału. Starszy mężczyzna o własnych siłach dotarł do karetki pogotowia ratunkowego. Trafił do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Dokładna kwalifikacja nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanego. Droga była zablokowana półtorej godziny.

Wypadek w Rudzicy na ulicy Strumieńskiej · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.